شرکت فرافن گاز تهران نماینده انحصاری شرکت ویگور آلمان برای فروش رگلاتور گاز در ایران

قیمت رگلاتور گاز به عوامل متعددی از جمله نوع رگلاتور گاز (تک مرحله ای و دومرحله ای)، جنس رگلاتور گاز، برند رگلاتور گاز، نوع کاربرد آن و … بستگی دارد. فرافن گاز تهران واردکننده رگلاتور گاز سرکپسولی، سرسیلندری و پنلی  VIGOUR آلمان و تجهیزات وابسته به آن برای گاز اکسیژن، گاز نیتروژن، گاز آرگون، گاز هلیوم، گاز هیدروژن، گاز استیلن، مخلوط های گازی و … می باشد. رگلاتور ها از جنس برنج، برنجی روکش کروم و استینلس استیل می باشند . فشار ورودی 0 تا 200 بار و 300 بار و فشار خروجی 0 تا 2 بار و 4 بار و 10 بار و … می باشد.

همچنین فرافن گاز تهران اقدام به فروش رگلاتور گاز سرکپسولی و سرسیلندری کسولد ترکیه KASWELD برای گاز اکسیژن ،گاز نیتروژن ،گاز آرگون، گاز متان، گاز SF6، گاز کربن دی اکساید، CO2 و … از جنس برنج و برنجی روکش کروم با فشار ورودی 0 تا 200 بار و 300 بار و فشار خروجی 0 تا 2 بار و 4 بار و 10 بار و … برای مصارف صنعتی و آزمایشگاهی کرده است.

همچنین درنظر داشته باشید برای انتخاب یک رگلاتور مناسب تا حد امکان باید به سوال های زیر پاسخ داده شود :

1- رگلاتور برای چه گازی مورد استفاده قرار خواهد گرفت؟

2- محل نصب رگلاتور کجاست؟

3- نوع جنس رگلاتور چه باشد؟

4- رگلاتور چند مرحله ای باشد؟

5- فشار ورودی و خروجی رگلاتور چقدر باشد؟

6- نوع اتصالات ورودی و خروجی رگلاتور از چه نوعی باشد؟

7- تعداد فشارنماها و دقت آن ها چگونه باشد؟

8- چه جریانی (FLOW) از گاز قرار است از رگلاتور عبور کند؟

فرافن گاز تهران وارد کننده و فروشنده رگلاتور گاز همراه با گواهینامه و خدمات پس از فروش می باشد . برای اطلاع از قیمت رگلاتور گاز با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

حتما بخوانید: مراحل نصب رگلاتور گاز